statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis w pierwszym sparingu

• autor: JMOrzel, 2014-02-02 15:30

W dniu dzisiejszym, nasza drużyna rozgrywała sparing z drużyną Resovii Rzeszów 98. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a rozgrywany był w trzech częściach : 30 minut, 30 minut, 20 minut.

Więcej w rozwinięciu

Spotkanie zaczęło się nieciekawie, bowiem już w 15 sekundzie, Resoviacy mogli objąć prowadzenie, kiedy to fatalny błąd popełnił jeden z naszych obróńców, podając piłkę do rywala, który w sytuacji sam na sam chybił. Mecz przebiegał wobec naszych myśli, spokojnie rozgrywaliśmy piłkę, rozrzucając ją również na boki. Mogliśmy wyjść na prowadzenie już w pierwszej części, jednak nie byliśmy w stanie wykorzystać swoich sytuacji.

Skład 1 części : Wołowiec - Gonciarz, Salwach, Pikuła, Leja - Surmiak, Duży, Harpula, Gurak - Struś - Morawski

Drugą część spotkania, po krótkiej przerwie, zaczęliśmy nieco ociężale, nie byliśmy w stanie stworzyć żadnej dogodnej sytuacji, po której moglibyśmy oddać chociaż strzał. Jednak po ok. 15 minutach nasza gra się rozkręciła, co nie zmienia faktu, że Resovia też nie atakowała. Robiła to nawet skuteczniej niż my, bowiem w 47 minucie spotkania akcję skrzydłem przeprowadził jeden z "Pasiaków", wgrał piłkę w pole karne, a tam do pustej bramki piłkę wpakował jego kolega z drużyny. Kilka minut później nastąpiło wyrównanie, kiedy to z rzutu wolnego bramkę zdobył Patryk Duży. Takim rezultatem skończyła się 2 część meczu.

Skład 2 części : Wołowiec(Gierczak) - Pawlik, Salwach, Pikuła, Surówka - Surmiak, Duży, Zawodnik testowany, Gurak - Struś - Czyrny

W trzeciej, ostatniej części spotkania nie działo się wiele, obie drużyny, gdy tylko wchodziły w posiadanie piłki, rozgrywały ją spokojnie z tyłu, lub starały się uruchamiać napastników długimi piłkami. W tej części meczu nic się nie wydarzyło i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Skład 3 części : Gierczak - Pawlik, Salwach, Gonciarz, Surówka - Morawski, Harpula, Duży, Zawodnik testowany, Leja - Czyrny